sadsad x
asdasd

ISK-Sodex Fuarı'nın ardından...

05 Ekim 2021

29 Eylül Çarşamba günü kapılarını ziyaretçilerine açan ISK-Sodex Fuarı, 2 Ekim Cumartesi günü sona erdi. Fuar süresince Frigoduman standında hazır bulunan yönetim, satış ve yazılım departmanlarındaki yetkililerimiz ziyaretçilere en iyi şekilde yardımcı olmaya çalıştılar.

Dört gün süren fuarda Türkiye içerisinden birçok misafirimiz olduğu gibi, yurtdışından da ziyaretçilerimiz oldu. Ürün gamımızı detaylı inceleyen yabancı ziyaretçilerimize fiyatlandırmadan ihracata kadar global tedarik zincirinin tüm adımları detaylı şekilde aktarıldı.

Elektronik çözümlerimiz ilgi çeken sunumlarımız arasında yer aldı. Fiziksel bağlantıları ile çalışır halde gösterilen elektronik ürünlerimizin bulunduğu panomuz fuarda büyük ilgi gördü. Panomuzu inceleyen misafirlerimize yardımcı olan uzman yazılım ekibimiz, back-end tarafındaki kodlama süreçlerinden son kullanıcının gördüğü arayüze kadar ziyaretçilere detaylı bilgiler sundu.

Wento fan ve F-Gas grubuna ait ürünlerimiz ziyaretçilerin ilgi odağı oldu.

F-Gas ürünlerini inceleyen ziyaretçilerimiz, İzmir Aliağa'daki gaz dolum tesisimizin tamamlanmış olduğunu ve 2021 yılı bitmeden faaliyete geçeceğini öğrenmekten büyük memnuniyet duydular.

Sektörün önde gelen firmalarını ziyaretçilerle buluşturan ISK-Sodex Fuarı’nda bulunmak Frigoduman ailesi olarak bizleri son derece mutlu etti. Fuar boyunca standımızı ziyaret eden tüm misafirlerimize teşekkürü bir borç biliriz. 

Siz değerli misafirlerimizi İzmir ve İstanbul ofislerimize her zaman beklediğimizi iletmek ve bu vesile ile adreslerimizi tekrar hatırlatmak isteriz: 

https://www.frigoduman.com.tr/iletisim

50. kuruluş yılımıza denk gelecek olan 2023 yılındaki fuarda ziyaretçilerimiz ile buluşmayı şimdiden heyecanla bekliyoruz. Bir sonraki fuarda görüşmek dileğiyle...

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.