sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Toplam 11 ürün görüntüleniyor.

DC Inverter Scroll Kompresör

DC inverter scroll kompresör bu seri inverter sürücüsünden dolayı inverter kompresör ismini alır. Devir ayarı seçenekli olarak çalışmaktadır. Az sarfiyat elde eder ve yüksek güç kapasitede kullanabilirsiniz. Scroll kompresörler rotary kompresörlere göre daha dayanıklı ve daha verimli kompresörlerdir.

DC inverter scroll kompresör tandem uyumlu olduğu için, birbirlerine seri olarak bağlı iki scroll kompresörden oluşmaktadır. DC inverter scroll kompresör kapasiteleri eski seri kompresörlere nazaran KW kapasitesi yüksektir. Eşit kapasiteli tekli kompresörlere göre tandem kompresörlerin avantajı daha yüksektir.

DC Inverter Scroll Kompresör Özellikleri

DC Inverter Scroll Kompresör, devredeki kompresörlerden birinin durdurulması anında kapasite kontrol olayı: bu özellik ortamdaki sıcaklık kontrolünün daha düşük seviye ile sağlanmasını mümkün kılar. Çok düşük yüklerde bile su soğutma gruplarında sıcaklık kontrolünü sağlayabilir.

Yüksek kapasiteye sahip, tek bir kompresöre nazaran daha yüksek güvenirlik ve daha az start – stop olayı olur. Makinenin proje ve yapım safhasında; çalışma saatleri sayısını, her iki kompresörde eşit dağılımı, kompresör her çalışmada sıra ile hareketini düzenleyecek bir elektronik devre ve mekanizma ile makinenizin daha uzun ömürlü olmasını sağlar.

DC inverter scroll kompresör, belli bir aralıkla çalışmaya başladığından start akımı daha düşük olur. Süreklilik; acil durumlarda performansın devamı, gerekli soğutma kapasitesi tek bir kompresörün çalışmasıyla sağlanabilir. Bunlardan birinin bozulması halinde diğeri otomatik olarak devreye girer. DC inverter scroll kompresör tandem bu özellikleri sayesinde tercih edilmesi haklı nedenlere dayanmaktadır.

Bu seri kompresör daha sessiz çalışma gösterir. Ayrıca ses spekturumunda yüksek veya düşük frekanslarda uç noktalar yoktur. Bu yüzden de DC inverter scroll kompresör ses izolasyon maliyeti oldukça düşmektedir. Bu kompresörlerin ses seviyesi sayesinde yaşama alanında çok yakın yerde ortam içinde kullanılabilir. Bu özellikleri sayesinde soğutucu hatlar kısalır, tesis maliyetiniz düşer ayrıca sistemin enerji tüketimi azalır buna bağlı olarak da işletme maliyetleriniz düşer. Eşit soğutma gücündeki diğer kompresörlere göre daha az yer kaplar ve hafiftir.

DC Inverter Scroll Kompresör Fiyatları

DC Inverter Scroll Kompresör sizlere düşük bakım maliyeti sağlar. Kolay kontrol edilebilen bir üniteye sahip kendi içindeki bileşenlere kolay erişim sağlamaktadır. Bakım ve onarımı kolay olan yöntemler kullanılarak tasarlanmıştır.

Bu tasarlanma sayesinde bütçenize destek sağlarsınız. Bu seride tüm bileşenler mükemmel bir şekilde uyumlu, kurulum ve kullanımı oldukça basit olduğundan daha az kullanım alanı ihtiyacı duyarsınız. Yüksek kalitede ve maksimum verimlilik sağlayan bu cihazları firmamızdan temin edebilirsiniz.

DC Inverter scroll komresör firmamız aracılığı ile kolay ödeme yöntemleri sunarak siz değerli müşterilerinin hizmetine sunmuştur. Bu seri kompresörler ileri teknoloji ile tasarlanmıştır. Firmamız tarafından satışa sunulan kompresörlerin model güç ve kapasitesini inceleyebilir size uygun kompresör modellerini temin edebilirsiniz. Kompresörlerin kullanım alanlarında gerekli tasarrufları yapabilirsiniz. Sizler de bu ileri düzey makinelerden faydalanmak isterseniz ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. Online ödeme yöntemi sunan firmamızla iletişime +90 232 469 0 500 numaralı telefondan geçebilirsiniz. Uzman kadromuz ile yüzde yüz müşteri memnuniyetine önem gösteren firmamız hizmetinizde.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.