sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Toplam 5 ürün görüntüleniyor.

12/24 V DC Kompresör

12/24 V dc kompresör 12 ve 24 volt dc ile çalışan kompresör modelidir. 12 veya 24 volt ile çalışan elektronik kartının sayesinde, kompresör tekneler, karavan ve kara taşıtlarında kullanılır. 70 watt güç üretebilen kompresör ortalama 200 LT ye kadar hacimleri soğutacak kapasitededir. Daha üst hacimdeki kaliteli dış izolasyonlu dolaplarda 400 LT ye kadar hacimleri soğutmada da kullanımı mümkündür. Elektronik sürücü kartı hatalı+- besleme bağlantılarında dahi arıza yapmaz, Akü kutupları düzenlendiği anda çalışmaya devam eder. Bu tür sistemleri kuranlar ve çalıştıranlar mutlaka + akü hattı üzerinden 20 amperlik bir oto sigortası ile sistemi koruması gerekir.

12/24 v dc kompresör 12 volt ile çalışan soğutucu buzdolapları ekovat kompresörleriyle ideal soğutma seviyesine ulaştığında çektikleri akımda biraz daha düşme olacaktır ve devir sayısına bağlı olarak 2,2 amperlere kadar düşük akım çeker. WD 65G, WD 35G, WD 30G hermetik kompresör dijital işlemcili kontrol kartı ters kutup korumalıdır. Akü voltajının ters bağlanması durumunda arıza yapmazlar. 10.5 volt da dolabın çalışmasını durdurarak, akünün tamamen boşalımını önlemektedir. Elektronik kart aynı zamanda aşırı akıma ve yüksek akü voltajına karşı koruma sağlar.

12/24V DC Kompresör Özellikleri

12/24V DC Kompresör Özellikleri, tekne ve karavanlarda kullanılan soğutucu buzdolaplarının kondenser bulunan arka kısmının ankastre olarak kullanıldığında boşluğun yeterince havalandırmaya uygun olduğuna dikkat edilmesi gerekir, aksi halde dolabın çıkardığı ısı kondanserden arka kısma aktarıldıkça hapsolan dış ortam havası ısınır, dolap kendi attığı ısı ile boğuşarak soğutmada başarı sağlamaz. Termostat geç atar ve aküden çok enerji çekerek akülerin boşalmasına neden olur.

12/24 V dc kompresör 12 24 volt ile çalışabilen yat, karavan, oto buzdolabı soğutucu hermetik kompresör elektronik dijital kontrollü hermetik, elektronik kontrol devresi sayesinde; aşırı yük, yüksek, düşük ve ters voltaja karşı koruma sağlar. 12/24 V dc kompresör otobüs, minibüs, kotra, yat ve tüm deniz araçlarında kullanılır. 220 volt soğutuculara basit bir yöntemle uygulanır. Eski soğutuculara uygulamadan fan motoru 12 ve 24 volt olarak değişebilir. 220 volt soğutucularda bu sistem uygulandığı andan itibaren, eski kondenser yoğunlaşma kısmını kullanmanız çok kolay. Kondenserin hava üfleme fanı 12 veya 24 volt D.C fanla değiştirilebilir.

12/24V DC Kompresör Fiyatları

12/24V DC Kompresör Fiyatları en az enerji ile uzun süre ihtiyacı karşılamak çok önemlidir. Bu yüzden teknelerde ve karavanlarda mümkün oldukça üstten kapaklı dolapların tercih edilmesi gerekir ve çeper izolasyonlarının kaliteli olması gerekir. Ön taraftan açılan dolaplarda ısı kaybı çok yüksektir. WD 65G, WD 35G, WD 30G hermetik kompresör uygun fiyatlarla sizlerin hizmetindedir. Bu serilerle soğutma ve ısı ekipmanının performansını artırın. 12/24 V dc kompresör ekipmanınızın verimli çalışmasını sağlayan inanılmaz özellikler ve teknolojiler içerir. Frigoduman firması olarak, tüm kullanıcıların ihtiyaçlarını ve özelliklerini karşılamak için çok çeşitli boyut, tür ve modellerde kompresörler mevcuttur.

12/24V DC Kompresör Fiyatları, firmamız tarafından satışa sunulan bu kompresör modellerinde kullanılan malzemeler ve tasarımlar paslanma ve korozyondan kaynaklanan hasarları önler ve kullanım ömrünü uzun kılar. Sizlerde kaliteli makineleri uygun fiyatlara almak istiyorsanız bizimle +90 232 469 0 500 telefon numarası üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.