sadsad x
asdasd
Bloglarımız

Frigoduman, Amerika ve Avrupa kaynaklı soğutucu gaz taleplerine Koura ürünleri ile cevap verecek.

30 Aralık 2021

Frigoduman Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Yaman Duman: ’’Talepten ziyade arzda bir problem göreceğiz gibi gözüküyor.’’

08 Aralık 2021

ISK-Sodex Fuarı'nın ardından...

05 Ekim 2021
ISK-Sodex Fuarı'nın ardından...

29 Eylül-2 Ekim tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde düzenlenen 2021 ISK-Sodex Fuarı'na Frigoduman ailesi olarak katılmaktan mutluluk duyduk. 

Alfa Laval yeni AXP82 plakalı ısı eşanjörü

02 Mart 2021
Alfa Laval yeni AXP82 plakalı ısı eşanjörü

Frigoduman ailesi olarak distribütörü olmaktan gurur duyduğumuz Alfa Laval markası, yeni AXP82 plakalı ısı eşanjörü ile transkritik CO2 sistemleri için daha fazla opsiyon sunuyor. 

Kompresör Çeşitleri ve Çalışma Prensipleri

03 Kasım 2020
Kompresör Çeşitleri ve Çalışma Prensipleri

KOMPRESÖR (sıkıştırma), soğutma sisteminin dört temel bileşeninden biridir; bağlı bulunan sistemde diğer argümanlar ise, kondenser, evaporatör ve genleşme valfidir. Kompresör, sürekli bir döngü içinde soğutucu akışkanı sistem içerisinde dolaştırır.

Aksiyel Fan Nedir? Nerelerde Kullanılır?

03 Kasım 2020
 Aksiyel Fan Nedir? Nerelerde Kullanılır?

Farklı sistemlerde soğuk ve sıcak hava sirkülasyonunu birlikte yapabilen cihazlara aksiyel fan denilmektedir. Aksiyel fanlar son derece tasarruflu olduğu için sektörel olarak tercih edilmektedir. En son teknoloji ile kaliteli standartlarda üretilen aksiyel fanlarda basınç farkı kullanılarak oluşturulan hava hareketi eksenel yöndedir.

Soğutma Kompresörü Nedir?

13 Ağustos 2020
Soğutma Kompresörü Nedir?

Soğutma kompresörü gündelik hayatta karşımıza sıklıkla çıkan bir ürün olmadığı için konuyla ilgili doğru ve güvenilir bilgiyi bulmak her zaman kolay olmuyor. Frigoduman olarak, yarım asıra yaklaşan tecrübemizle, ‘soğutma kompresörü nedir?’, ‘soğutma sektörü nasıl çalışır? gibi sorulara bu yazımızda ışık tutmaya çalıştık.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.