sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Toplam 6 ürün görüntüleniyor.

DC Inverter Rotary Kompresör

DC inverter rotary kompresörde silindir içerisindeki gazı sıkıştırarak bir veya birden fazla bıçak kullanılarak basınç oluşturulmaktadır. İçindeki soğutucu akışkan bazı iç bileşenlerin dönme hareketiyle sıkıştırılmaktadır. DC inverter teknolojisi farklı soğutma ve ısıtma kapasite ihtiyaçlarını karşılamak için geliştirilmiştir. Kompresörler standart Aç/kapa kompresörlerden farklı olarak sürücü ile yönetilen BLDC elektrik motoruna sahiptir. Motorun dönme hızı inverter ile kontrol edilebilmektedir. Bu kontrol mekanizması sayesinde kompresörler 1200 RPM ile 7200 RPM arasında değişkenlik gösterebilmekte.

DC Inverter Rotary Kompresör Özellikleri

DC inverter rotary özellikleri, genellikle küçük soğutma sistemlerinde kullanılır ve hacim sıkıştırılmalı kompresörlerdendir. DC inverter rotary, genellikle split, ev tipi klimalarda kullanılmaktadır. Çalışma voltajları uygulamaya göre değişiklik gösterebilmektedir. DC inverter rotary kompesör farklı tip kompresörlerden bir tanesidir. Rotary kompresör daha fazla mekanik parça ile kontrol edilmektedir. DC inverter rotary kompresör çalışma basıncı dar bir aralıkta üretilmektedir. Bu sebeple, özellikle çok soğuk hava şartlarında ısıtma modunda çalışan kompresör cihazların ömrü daha kısa olabilir.

DC Inverter Rotary Kompresör Fiyatları

DC Inverter Rotary Kompresörler harcanan enerjiyi en aza indirerek yüksek verim sağlamaktadır. Bu sebeple DC Inverter Rotary ürünlerinizin daha verimli olmasını sağlayan özelliklere ve teknolojiye sahiptir. Bu teknoloji sayesinde sizlere sunduğu hizmet de üstün kalitede ve uygun fiyatlarda olacaktır. Sizler de bu ekipmanların ve teknolojinin sunduğu hizmetten faydalanarak uygun fiyatlarla kaliteli hizmete sahip olabilirsiniz. Frigoduman firması olarak, tüm kullanıcıların ihtiyaçlarını ve özelliklerini karşılamak için çok çeşitli boyut, tür ve modellerde kompresörler mevcuttur. DC Inverter Rotary Fiyatları, firmamız tarafından satışa sunulan bu kompresör modellerinde kullanılan malzemeler paslanma ve korozyondan kaynaklanan hasarları önler ve kullanım ömrünü uzatır.

Sizlerde kaliteli ürünleri uygun fiyatlara almak istiyorsanız sitemizden online olarak satın alabilir, ya da bizimle +90 232 469 0 500 telefon numarası üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.