sadsad x
asdasd

Frigoduman B2B Platformu, e-Ticaret Web Sitesine Entegre Oldu

24 Mayıs 2023

Frigoduman'dan Yeni Bir Dijital Adım

Türkiye soğutma sektörünün en büyük tedarikçilerinden Frigoduman, dijital yatırımlarına bir yenisini ekledi. Mevcut müşterilerin kullanıcı bilgileri ile giriş yaparak, kendilerine özel indirim oranlarıyla alışveriş yapabilecekleri B2B, yani işletmeden işletmeye alışveriş platformu, mevcutta aktif olan, kişilerin direkt alım yapabildiği B2C e-ticaret web sitesine entegre oldu.

B2B Müşteriler Son Kullanıcı ile Aynı Platformdan Alışveriş Yapabilecekler

Yakın döneme kadar, son kullanıcılar www.frigoduman.com web sitesinden üye girişi yaparak veya üyelik oluşturmadan alışveriş yapabiliyorlardı. Yeni gelecek güncelleme ile işletmeler, son kullanıcı ile aynı web sitesi üzerinden kullanıcı adı ve şifrelerini girerek kendilerine özel belirlenmiş şartlar ve taksit imkanıyla web sitesinden alım yapmaya başladı. Böylelikle, kargo entegrasyonu ile kapıya kadar teslimat imkanının yanı sıra, gelecekte web sitesinden duyurulabilecek dönemsel kampanya ve indirimlerden, işletmeler olarak, son kullanıcı ile aynı faydayı sağlamaları garanti altına alınmış olacak.

Cari Çalışan Firmaların Ödemeleri Aynen Devam Edecek

Cari çalışan firmalar, bu güncellemeden önce olduğu gibi, ayrı bir platform olan “Tahsildar” uygulamasından (https://frigoduman.tahsildar.com.tr/) bakiyelerine ödeme yapabilmeye devam edebilecekler.

Ticaretin kolayı, Frigoduman.com web sitesinde, soğutma ve iklimlendirme sektörünün hizmetinde!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.