sadsad x
asdasd

Frigoduman, ISK-SODEX Fuarı'nda 50. Yılını Kutladı

13 Kasım 2023

Frigoduman, soğutma sektördeki 50’nci yılını, 25-28 Ekim 2023 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşen ISK-Sodex Fuarı’ndaki standında düzenlediği kokteyl ile kutladı.

Frıgoduman çalışanlarının ve iş ortaklarının yoğun katılım gösterdiği kokteylde; şirketin yakın zaman önce vefat eden kurucusu Kemal Duman’ın anısına hazırlanan video ve şirketin 50’nci yıl videosu ilgiyle izlendi.

Merhum Kemal Duman’ın eşi Tülin Duman, şirketin ikinci kuşak temsilcileri Yaman Duman ve Aykan Duman’ın ev sahipliğinde gerçekleşen ve sektörü buluşturan kokteyl, 50’nci yıl pastasının kesimi ile sona erdi.

Merkezi İzmir’de bulunan Frigoduman, bugün İstanbul şubesi ve İzmir-Aliağa dolum tesisi ile Kemal Duman’ın mirasını ve kendisiyle özdeşleşen ilkelerini yaşatmaya devam ediyor.

Kaliteli ve son teknolojiye sahip ekipmanları, Türkiye soğutma ve iklimlendirme sektörü ile buluşturup, müşterilerinin üretim ve hizmetlerini desteklemeyi hedefleyen Frigoduman, yeni ürün ve markalarını ISK SODEX Fuarı’nda ziyaretçilerin beğenisine sundu.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.