sadsad x
asdasd

Frigoduman ve Eckerle’den İş Birliği

08 Eylül 2023

Bu yıl sektörde 50. yılını kutlayan Frigoduman, yeni bir iş birliğine imza attı. Almanya’nın öncü hidrolik pompa ve sistem üreticisi Eckerle’nin Türkiye distribütörlüğünü üstlenen Frigoduman, iş birliği kapsamında şirketin klima drenaj pompalarını, ürün gamına ekledi.

Figoduman, 25-28 Ekim 2023 tarihinde İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek ISK-Sodex Fuarı’nda Eckerle klima drenaj pompa modellerini, salon 2’de ki D02 numaralı standında sektörün beğenisine sunacak.

Eckerle Technologies, hidrolik pompalar ve 6 ile 50 kW arasındaki ısıtma ve klima sistemlerine yönelik pompa sistemleri ile Almanya’nın alanında öncü teknoloji şirketleri arasında yer alıyor. 1935 yılından beri Almanya’da ürün geliştirme ve üretim faaliyetleri yapan şirketin dünya genelinde güçlü bir satış ve servis ağı bulunuyor. Ayrıca Eckerle, üstün mühendislik kabiliyeti ile müşterileri için özel çözümler ve özel markalar da geliştirip, üretiyor.

Frigoduman Soğutma ise soğutma ve iklimlendirme sektörlerine yönelik ekipman ve parça tedariği alanında Türkiye’nin öncü şirketleri arasında yer alıyor. 1973 yılından beri kurucusu Kemal Duman önderliğinde Türkiye pazarında tanınan şirket, pek çok firmanın temsilciliğini ve ileri teknoloji ürünlerin tedariğini gerçekleştiriyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.