T: +90 232 469 0 500 Pbx   E:info@frigoduman.com

Frigoduman Danfoss MCX Semineri

Frigoduman İzmir binası, 7-8 Ekim tarihlerinde Danfoss işbirliği ile yapılan MCX Elektronik Kontrolörler seminerine ev sahipliği yaptı.

İzmir ve çevre illerden gelen chiller, rooftop ve HVAC konusunda uzman firmaların temsilcilerine, Danfoss İtalya’dan konuşmacı olarak gelen Victor Frescura’nın hazırladığı sunumun Türkçe versiyonu yanı sıra, Danfoss İstanbul ve Frigoduman Teknik ekipleri bilgi vermek için hazırdı.  

İlk gün yoğunlukla MCX serisi içerisindeki farklı modeller, fiziksel ve yazılımsal özellikleri tartışılırken, ikinci gün bu cihazların chiller, rooftop ve HVAC uygulamalarındaki kullanım alanları ve kişiye özel yazılımın açtığı yeni ufuklar konuşuldu. Frigoduman Teknik ekip tarafından hazırlanan özel yazılımlar ve MCX serisi kontrolörlerin standart kullanımı hakkındaki sorular, Frigoduman ekibi tarafından hazırlanan MCX simülasyon panosunda yapılan atölye çalışması ile interaktif bir şekilde cevaplandı.

İki gün boyunca yoğun bir katılım gösterilen seminer katılımcılar tarafından oldukça faydalı olduğu konusunda geri dönüş aldı. MCX serisi elektronik kontrolörlerin iklimlendirme uygulamalarına sunduğu imkanlar ve avantajların eksiksiz olarak anlatıldığı seminerde aynı zamanda Frigoduman Soğutma Teknik Ekibinin yazılım desteğiyle ulaşılabilecek yeni olasılıklar da katılımcılarımız tarafından merak konusu oldu.

Frigoduman Soğutma San. ve Tic. A.Ş. bünyesinde bulabileceğiniz MCX serisi elektronik kontrollörler ve diğer Danfoss ekipmanları üzerine gelecekte daha fazla seminer ve eğitim sizleri bekliyor. Frigoduman’ın gelecekteki aktivitelerinden haberdar olmak için ios, android ve blackberry uyumlu uygulamasını indirin veya Frigoduman resmi Facebook sayfasını takip edin.